Success Stories

18 October 2018

Uluslararası Tıp Fakültesi 3.Sınıf Öğrencileri Geleceğin Bilimi 2018 forumunda çalışmalarını sundular. Fatih KÖKSOY, Mehmet Burak GÜRPINARLI, Abdurrahman Said TAV, Utku ÇELİK, Utku CEBECİOĞLU, Elif Zehra ESER, Gülçin CANBEYLİ ve Davud Burak ORAKÇIOĞLU Uluslararası Tıp Fakültesi 1.2.ve 3. sınıftaki Mesleki Beceri ve Araştırma Kurulu kapsamında yaptıkları araştırmaları sözlü olarak sunmuşlardır. Bu sunumlar Nanosempozyum  Tıp Oturumu kapsamında yapılmıştır.

İlgili fotoğraflara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/folderview?id=1-w1cxDfEpOCoAwIQIMinzeD03_6kNBdC

 

3. sınıf öğrencilerimizin Mesleki beceri ve araştırma komitelerinde yaptığı araştırmaların sunumları gerçekleşmiştir.

Davud Burak ORAKÇIOĞLU

Ferihan YAZAR

Gülçin CANBEYLİ - Elif Z. ESER

Tolga GENÇ

Utku CEBECİOĞLU

Utku ÇELİK - Abdurrahman S. TAV

Burak GÜRPINARLI - Fatih KÖKSOY

İrem ÖZTÜRK - Serkan TOSYALI

 

2. sınıf öğrencimiz Berfin Benli ve Medipol Üniversitesi öğrenci birliğinin Dünya diyabet günü etkinlikleri kapsamında Beykoz belediyesi desteği ile Beykozda gerçekleştirdiği diyabet taraması ve bilgilendirme aktivitesini tebrik ederiz.

 

Poster Sunum - Kabergoline cevapsız ve kanama ile seyreden makroprolaktinoma-hipofiz adenomu
"Uluslararası Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Ece Yılmaz, Uluslararası Tıp fakültesi dekanı ve endokrinoloji uzmanı Dr.Abdulkadir Ömer ile birlikte ABD de 8000 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen Amerikan Endokrin Derneğinin Şikago da yapılan yıllık kongresinde, endokrinoloji alanında ''Kabergoline cevapsız ve kanama ile seyreden makroprolaktinoma-hipofiz adenomu" adlı poster sunumunu gerçekleştirdi. Bu başarının diğer öğrencilerimize de ilham kaynağı olmasını dileriz.